Munich PadX 30 (Heren) - 2023
Val op op het veld met de Munich Padx 30-schoenen en beweeg met totale vrijheid dankzij hun hoogwaardige materialen die een grote stabiliteit tijdens het gebruik garanderen.
Dit model wordt gekenmerkt door zijn grote weerstand in de wreef, met een stuk geïnjecteerd TPU dat weerstand biedt tegen slijtage in beschadigde delen.
- Demping
- X-Lite Tussenzool
- Collectie
- 2023
- Padel / Tennis
- Padelschoen
- Pasvorm
- Normaal
- Productlijn
- Munich PadX
Maatvoering | Houd rekening bij de aankoop van schoenen dat u altijd een halve maat tot 1 maat groter dient te kiezen dan uw huidige schoenmaat. Tijdens het spelen van padel zetten uw voeten namelijk iets uit wegens doorbloeding van de voeten! |
** Bestellen | I.v.m. onze schoenen voorraad is het helaas niet mogelijk om meer dan 2 paar schoenen per order te bestellen. Houdt hier rekening mee aub, anders wordt de order automatisch geannuleerd! |
- Scherpe prijzen
- Bezorging via PostNL, DPD en UPS of Afhalen bij een Pickup Point
- Wereldwijde levering in 31 landen
- Achteraf en/of in Termijnen betalen middels Klarna
- 24/7 in contact met onze vervoerders
- 100% Tevredenheids garantie
- Goedgekeurd door Webwinkelkeur
- Lees hier de Klantenreviews
Klanten waarderen ons om:
- Specialistische kennis van padelartikelen
- Persoonlijke en vriendelijke benadering
- Uitstekende Klantenservice en After Sales
- Snelle reactie op uw vragen via Mail of What's App
feedback Rapporteer reactie