Close

Home

Fabrikanten

Bekeken producten

Zoek Nieuws

Volg je bestelling

Volg je bestelling

Voer uw Track & Trace code in:

×

Adidas AdiPower Woman 1.8 (2e-hands)

Gebruikt

De AdiPower Woman 1.8 is gemaakt in een ronde vorm en valt op door zijn grote veelzijdigheid, omdat het niet alleen uitstekende controle biedt, maar ook een fantastische kracht heeft. Het frame en de zijkanten van het blad zijn gemaakt van koolstofvezel , een bestendig materiaal dat de levensduur van het blad verlengt en de hardheid en sterkte verhoogt.

Meer details

€ 124,95 incl. btw

Meer informatie

Deze Adidas AdiPower Woman 1.8 is een uitstekend controleracket speciaal voor Dames en beschikt over een heel klein krasje op het blad. Verder zijn er geen gebruikssporen waarneembaar. Het racket is uitgerust met een protector op de bovenkant van het frame en tevens is de oude grip vervangen door een Hesacore Tourgrip. Dit perfecte racket voor Dames gaat weg als 2e-hands racket incl. een nieuwe overgrip van Adidas.

  • Conditie: Gebruikt. Hier is 5x mee gespeeld. Racket bevat geen krassen of beschadigingen!
  • Gewicht: 345 - 360 gram
  • Type: Round
  • Dikte: 38 mm
  • Lengte: 455 mm
  • Materiaal: Carbon
  • Kleur: Zwart, Rood
  • Model: 2018

Waarom bij ons bestellen?

  • Scherpe prijzen
  • Lage Verzendkosten ( € 3,50 in NL)
  • Gratis bezorgd vanaf € 75,- in Nederland
  • Lees hier de Klantenreviews

  • Korting bij uw volgende aankoop
  • Levering naar alle Europese landen
  • 100% Tevredenheids garantie
  • Aangesloten bij Webshop Keurmerk

Onze vermelding op sys.keurmerk.info

Klanten waarderen ons om:

  • Specialistische kennis van padelartikelen
  • Persoonlijke en vriendelijke benadering
  • Uitstekende klantenservice
  • Snelle reactie op uw vragen via Mail of Facebook Chat

Korting bij volgende aankoop

Wanneer u een bestelling boven de € 100,- verricht, ontvangt u van ons bij de volgende aankoop een Korting van 5%.
Nadat u een 1e bestelling heeft geplaatst, treft u in uw Account onder de optie 'Mijn Waardebonnen' een Voucher code aan,
die u bij de volgende aankoop vanaf € 50,- kunt toevoegen in uw winkelwagen. Deze Korting is geldig tot 30 dagen na uw volgende aankoop! Deze Korting geldt niet bij Aanbiedingen of in combinatie met andere Vouchers!

30 andere producten in dezelfde categorie:

Close